احراز هویت

ورود / ثبت نام

با خیال راحت
رزرو کنید

  • پشتیبانی و همراهی ۲۴ ساعته در تمامی مراحل سفر
  • ارائه تمامی خدمات سفر (پرواز، قطار، اتوبوس، هتل و تور)
  • عرضه خدمات گردشگری با بهترین قیمت ها

خرید بلیط اتوبوس

یکی از رایج ترین و ارزانترین انتخابها برای سفر است؛ چرا که برای هواپیما و قطار نیاز به فرودگاه و ریل است اما اتوبوس نیاز به زیر ساخت زیادی ندارد و قیمت بلیط اتوبوس بسیار ارزانتر است. از چند سال پیش اتوبوس های VIP شروع به کار کردند تا سختی سفر کمتر شود و به همین دلیل قیمت بلیط این اتوبوس ها گرانتر از اتوبوس های معمولی است. اتوبوس های VIP هم خودشان انواع مختلفی دارند اما بهترین آن ها توسط شرکت های مسافربری همسفر، رویال سفر ایرانیان و سیر و سفر استفاده می شود که می توانید از ِداملا سفر خریداری کنید.. برخی از شرکت های مسافربری سیرو وسفر ، ایران پیما ، رویال سفر ، هسفر

قیمت بلیط اتوبوس

اتوبوس اقتصادی‌ترین روش سفر رفتن است. قیمت بلیط اتوبوس به مسافت شهرهای مبدا و مقصد و نوع اتوبوسی که برای سفر انتخاب می‌کنید، دارد. بنابراین اگر به فکر مدیریت هزینه‌های سفرتان هستید و می‌خواهد، آسان و ارزان سفر کنید. اتوبوس گزینه ایده‌آلی خواهد بود.  البته از قیمت بلیط هتل که بگذریم، سفر با اتوبوس برای مسافت‌های کوتاه گزینه مناسب‌تر خواهد بود. به‌علاوه سفر جاده‌ای می‌تواند لذت‌بخش هم باشد. فرض کنید در جاده‌های سرسبز شمال هستید و از مناظر لذت می‌برید و سفرتان را دلچسب‌تر می‌کنید. در چنین شرایطی سفر جاده‌ای هم مقرون‌به‌صرفه و هم دلچسب خواهد بود. موضوع دیگری که سفرهای جاده‌ای با اتوبوس را به گزینه‌ای مناسب تبدیل می‌کند، تاخیر کم و احتمال کنسلی اندک است. اگر برای امتحانات دانشگاه و... برنامه‌ریزی می‌کنید، پس برای‌تان اهمیت دارد که سروقت برسید تا مشکلی به وجود نیاید. در این شرایط حتی اگر از کم بودن قیمت بلیط اتوبوس بگذریم، احتمال کنسلی اندک و تاخیر ناچیز در زمان حرکت می‌تواند جذاب باشد. سفر با اتوبوس برای سفرهای دوستانه نیز گزینه ایده‌آلی خواهد بود. هم هزینه سفرتان را کاهش می‌دهد و هم در طول مدت سفر می‌توانید به گپ‌وگفت دوستانه بپردازید. بنابراین اگر به دنبال این هستید که حسابی تفریح کنید، اتوبوس یا قطار را برای سفر انتخاب کنید. بنابراین کم بودن قیمت بلیط اتوبوس نسبت به سفرهای ریلی و هوایی، همچنین احتمال کنسلی کم و تاخیر ناچیز باعث شده تا سفر با اتوبوس گزینه مناسبی محسوب شود. خوشبختانه کشورمان از سیستم حمل‌ونقل جاده‌ای مناسبی برخوردار است که توانسته رضایت مسافران را جلب کند. همچنین تنوع شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای باعث شده تا بازار رقابت برای ارائه خدمات و امکانات حسابی گرم شود. بنابراین اگر قصد سفر جاده‌ای را دارید، نگران نباشید و با خیال راحت بلیط خود را تهیه کنید. داملا سفر خوب و خوشی را برای شما آرزو می‌کند.

مزایای خرید بلیط اتوبوس از داملا سفر

یکی از مزیت‌های اصلی خرید بلیط اتوبوس از داملا سفر امکان مرتب‌سازی و فیلتر کردن نتایج جست‌وجو است شما می‌توانید پس از آن که مبدا و مقصد مورد نظر را وارد کردید و تاریخ شروع سفر و تعداد نفرات مسافرین را عنوان کردید سفرهای پیش رو را بر اساس زودترین زمان و کمترین قیمت مرتب سازی کنید. فیلتر کردن نتایج نیز می‌تواند در چند بخش قیمت، زمان، نوع اتوبوس و شرکت مسافربری انجام شود. در کنار همه این موارد اگر ظرفیت سرویس مورد نظر به پایان رسیده باشد می‌توانید با انتخاب گزینه موجود شد خبرم کن در صورت باز شدن ظرفیت مطلع شوید. جزئیات سفر همچون مقصد نهایی، قوانین کنسلی، نقشه صندلی‌ها و زمان رسیدن به مقصد و نمره نظر مسافران که از صفر تا ده متغیر است نیز پیش از خرید بلیط قابل بررسی است. اگر قصد تهیه بلیط برگست دارید فقط کافی است بر روی فلسی که میان مستطیل مبدا و مستطیل مقصد قرار دارد این دو را جا به جا کنید. در زمان‌هایی از سال تخفیفاتی بر روی سفرها اعمال میشود که این خود نیز از مزایای خرید از سایت داملا سفر بلیط است. پروسه خرید آسان باعث شده تا همه افراد به راحتی قادر به تهیه بلیط از طریق سایت داملا سفر بلیط باشند. در هنگام خرید می‌توانید جای صندلی خود را از روی نقشه صندلی‌ها انتخاب کنید. پس از خرید بلیط اتوبوس امکان پیگیری خرید وجود دراد و  اگر بخواهید بلیط خود را کنسل کنید این موضوع نیز به شکل آنلاین ممکن است. در کنار همه آن چه گفته شد همکاری این سایت با شرکت‌های مسافربری فراوان سبب شده تا با یک جست و جوی ساده لیست طویلی از بلیط‌های اتوبوس با ویژگی‌ها متنوع پیش روی شما قرار گیرد تا بتوانید نزدیک‌ترین انتخاب به خواسته خود را داشته باشید.

شرکت‌های مسافربری موجود در داملا سفر

خرید بلیط اتوبوس از شرکت‌های مسافربری متنوعی از طریق سایت داملا سفر بلیط امکان‌پذیر است که از میان این شرکت‌های مسافربری می‌توان به همسفر چابکسواران، رویال سفر، سیر و سفر، تعاونی 1 ایران پیما، تعاونی 15 ترابر بی تا، پیک معتمد، آریا سفر، پیک صبا، میهن نور، مارال سیر، گیتی نورد، گیتی پیما، عدل، ایمن سفر، کیان سفر، لوان نور، دیدار سیر نصف جهان، کیان سفر، پادرا سفر، سفر گستر، جهان گشت، آسیا سفر و جوان سیر ایثار اشاره کرد. این تنوع در شرکت‌های مسافربری سبب شده تا همه روزه سفرهای بسیاری از طریق این سایت قابل خریدای باشد و همچنین قدرت انتخاب بیشتری میان بلیط‌های اتوبوس به مسافرین گرامی داده شود.

رزرو بلیط اتوبوس

پرسش‌های متداول درباره رزرو بلیط اتوبوس در داملاسفر

خرید بلیط اتوبوس از داملا سفر هزینه اضافی دارد؟

خرید بلیط توبوس از داملا سفر هیچ‌ هزینه اضافی برای مسافر ندارد و قیمت در خرید اینترنتی با خرید حضوری برابر است. تهیه بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی این حسن را دارد که مسافر میتواند بلیط های تخفیف دار را در مسیر های متفاوت مشاهده کرده و خرید بلیط اتوبوس خود را با بهترین قیمت انجام دهد.

قیمت‌ بلیط اتوبوس توسط سامانه داملا سفر تعیین میشود؟

داملا سفر نقشی در تعیین قیمت بلیط اتوبوس ندارد. تمامی قیمت‌ها از طرف شرکت‌های مسافربری مشخص شده و هزینه بلیط اتوبوس توسط سایت داملا سفر به مسافران عزیز نشان داده میشوند

بلیط اتوبوس وی آی پی با معمولی چه تفاوتی دارد ؟

بلیط اتوبوس vip برای اتوبوس هایی صادر میشود که تعداد صندلی کمتر با امکان تخت شو و ویژگیهای خاصی مانند شارژر، مانیتور پشت صندلی و ... را دارا باشد. مسافرت با اتوبوس های vip لذت بخش تر بوده و از لحاظ قیمت نیز خرید بلیط اتوبوس vip هزینه بیشتری دارد.

رزرو بلیط اتوبوس برای کودکان زیر 2 سال هم باید انجام شود؟

بله، برای هرکسی که در صندلی اختصاصی خود مینشیند باید بلیط اتوبوس صادر شود و رزرو بلیط اتوبوس برای آن شخص الزامی است. رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس نیز از ین قاعده مستثنی نیست.

حمل حیوانات خانگی با اتوبوس امکان پذیر است؟

حمل‌ و نقل حیوانات با اتوبوس‌ بین شهری خلاف مقررات و قوانین راهداری میباشد.

بلیط اتوبوس را میشود به صورت آنلاین باطل کرد؟

اگر خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از طریق سایت داملا سفر انجام شده باشد، می‌توان بلیط را به صورت آنلاین کنسل کرد. برای ابطال بلیط به بخش استرداد بلیط اتوبوس مراجعه فرموده و با وارد کردن شماره ۱۲ رقمی، بلیت اتوبوس را کنسل نمایید. در صورت خرید به صورت حضوری یا رزرو بلیط اتوبوس از سایت دیگر ، نمیتوان بلیط را از سایت داملا سفر کنسل کرد.

بعد از خرید اینترنتی بلیط اتوبوس چاپ بلیط لازم است؟

در خرید آنلاین بلیط اتوبوس نیازی به چاپ بلیط نیست، شماره پیامک شده بلیط اتوبوس برای سفر اتوبوسی کافی است.

داملاسفر برای استفاده کاربران ویژه منتشر شد و به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. با تشکر از شکیبایی شما.